Prenumerera på Börsvärldens nyhetsbrev!
Nyheter, eventinbjudningar och erbjudanden från samarbetspartners – direkt till din inkorg.
Jag samtycker till att skriva upp min e-postadress för att få regelbundna nyhetsbrev som också innehåller annonser.
Vi delar inte med oss av din e-post till andra. Du kommer att få nyhetsbrev tills du inte längre önskar det. Du har rätt att återkalla ditt samtycke när som helst genom att avregistrera din e-post eller kontakta oss på info@borsvarlden.com. Mer information om hur dina personuppgifter behandlas och vilka rättigheter du har finns i Dataskyddspolicyn, särskilt under “Vad du samtycker till”.
Prenumerationen är helt kostnadsfri och kan när som helst avslutas.
Vänligen bortse från nyhet 07.23 om att ABG Sundal Collier höjt riktkursen för SEB till 125 kronor. Höjningen skedde redan i mitten av juli.
Finwire / Börsvärlden
12:50
Fredagens aktierekommendationer i översikt
12:35
Fortnox handlas fortsatt en bit under budnivån
12:25
Dokument visar att Klarnas börsplaner fortfarande är vid liv - Di
12:19
Fitch höjer kreditbetyget för Airbus till A med stabila utsikter
12:02
Stoxx 600 - råvaror ökar mest i dag
11:43
Flera sänkta riktkurser för Embracer efter rapport
11:40
Nordea höjer Thule till köp - kursnedgång ger attraktivt ingångsläge - BN
11:21
Prolight Diagnostics: Gearing up for commercialisation with strong insider backing - Emergers
Bred prisuppgång bland basmetaller - stöd från svagare dollar
Amerikanska techjättar ska hjälpa till att upprätta AI-campus i Förenade Arabemiraten
Globala handeln ökade i månadstakt i mars
Vi delar inte med oss av din e-post till andra. Du kommer att få nyhetsbrev tills du inte längre önskar det. Du har rätt att återkalla ditt samtycke när som helst genom att avregistrera din e-post eller kontakta oss på info@borsvarlden.com. Mer information om hur dina personuppgifter behandlas och vilka rättigheter du har finns i Dataskyddspolicyn, särskilt under “Vad du samtycker till“.
LÄS MER
Traton lyfter på Handelsbankens köprekommendation
Aixia tecknar avsiktsförklaring om förvärv av White Red SW2
Scania lanserar ny motor med Sintercasts teknik
Klint Ventures lockar Monaco-investerare till nordiska techbolag