Prenumerera på Börsvärldens nyhetsbrev!
Nyheter, eventinbjudningar och erbjudanden från samarbetspartners – direkt till din inkorg.
Jag samtycker till att skriva upp min e-postadress för att få regelbundna nyhetsbrev som också innehåller annonser.
Vi delar inte med oss av din e-post till andra. Du kommer att få nyhetsbrev tills du inte längre önskar det. Du har rätt att återkalla ditt samtycke när som helst genom att avregistrera din e-post eller kontakta oss på info@borsvarlden.com. Mer information om hur dina personuppgifter behandlas och vilka rättigheter du har finns i Dataskyddspolicyn, särskilt under “Vad du samtycker till”.
Prenumerationen är helt kostnadsfri och kan när som helst avslutas.
Carnegie mäklade klockan 17.10 en aktiepost om 400 000 aktier inbördes i ljudboksspecialisten Storytel till kursen 96 kronor.
Finwire / Börsvärlden
08:06
Vidhance minskar förlusten
08:04
H&M beslutar att återköpa egna aktier för högst 1 miljard kronor
07:59
Tura Group ökar omsättning och rörelseresultat
07:54
Eros Capital Partners pressar på inför extra stämma i Enad Global 7
07:27
Perplexity AI:s webbläsare Comet lanseras på Android
20 Nov
Betsson emitterar nya obligationer och återköper befintliga obligationer
Tietoevry höjer vinstutsikt men snävar in tillväxtspannet för 2025
Pareto mäklar post på 14,8 procent av aktierna i Minesto
Feds Goolsbee varnar för att sänka räntan för snabbt
Fler tyska företag oroliga för sin överlevnad - Ifo
Viscaria genomför företrädesemission om 850 miljoner kronor
Studie: Brexit slog hårdare mot ekonomin än väntat - BN
Vi delar inte med oss av din e-post till andra. Du kommer att få nyhetsbrev tills du inte längre önskar det. Du har rätt att återkalla ditt samtycke när som helst genom att avregistrera din e-post eller kontakta oss på info@borsvarlden.com. Mer information om hur dina personuppgifter behandlas och vilka rättigheter du har finns i Dataskyddspolicyn, särskilt under “Vad du samtycker till“.
LÄS MER
Zoomability minskar förlusten
Inköpschefsindex för industrin i Japan ökade i november
Ny brand har brutit ut hos Ford-leverantör
Inköpschefsindex för tjänsteindustrin i Indien ökade i november
Inköpschefsindex för tjänsteindustrin i Japan var oförändrat i november