Prenumerera på Börsvärldens nyhetsbrev!
Nyheter, eventinbjudningar och erbjudanden från samarbetspartners – direkt till din inkorg.
Jag samtycker till att skriva upp min e-postadress för att få regelbundna nyhetsbrev som också innehåller annonser.
Vi delar inte med oss av din e-post till andra. Du kommer att få nyhetsbrev tills du inte längre önskar det. Du har rätt att återkalla ditt samtycke när som helst genom att avregistrera din e-post eller kontakta oss på info@borsvarlden.com. Mer information om hur dina personuppgifter behandlas och vilka rättigheter du har finns i Dataskyddspolicyn, särskilt under “Vad du samtycker till”.
Prenumerationen är helt kostnadsfri och kan när som helst avslutas.
Carnegie mäklade klockan 16:09 en aktiepost om 5 miljoner aktier inbördes i konsumentundersökningsbolaget Cint till kursen 10,90 kronor.
Finwire / Börsvärlden
17:35
Plejd lanserar ny armatur och LED-lister
17:11
Pareto internmäklar cirka 0,5 procent av kapitalet i Combinedx
16:59
Aktiepost om 0,6 procent av kapitalet har mäklats i KDventures
16:51
Peo Emgård säljer hela innehavet i Amido
16:36
Image Systems företrädesemission övertecknad
15:45
Solution International: Avsiktsförklaring om förvärv öppnar för Skandinavien och USA - Dagens Tillväxt
15:26
Arrowstreet Capital inte längre publik blankare i Embracer Group
14:34
Net Insight får order värd 5 miljoner kronor
Aspelin: Du kan ha rätt om AI – och ändå göra en dålig investering
Inderes ser positivt på Homemaids förvärv
Affärsvärlden vågar sig inte på köpråd för Saniona
Synact Pharma: Post-hoc analysis strengthens Phase III case - Edison
Revolut mot börsen – kan Europas fintechjätte bli värd 200 miljarder dollar
Vi delar inte med oss av din e-post till andra. Du kommer att få nyhetsbrev tills du inte längre önskar det. Du har rätt att återkalla ditt samtycke när som helst genom att avregistrera din e-post eller kontakta oss på info@borsvarlden.com. Mer information om hur dina personuppgifter behandlas och vilka rättigheter du har finns i Dataskyddspolicyn, särskilt under “Vad du samtycker till“.
LÄS MER
Shein har tappat 5 miljarder dollar efter börsnoteringen
Toyota och Scania testar vätgasdrivna lastbilar
Nordex höjs till köp av Bank of America – ser stor vinstpotential
Di tror att Riksbanken avvaktar i september, troligt med höjning senare i år
EU vill skärpa reglerna för korttidsuthyrning - Politico