Prenumerera på Börsvärldens nyhetsbrev!
Nyheter, eventinbjudningar och erbjudanden från samarbetspartners – direkt till din inkorg.
Jag samtycker till att skriva upp min e-postadress för att få regelbundna nyhetsbrev som också innehåller annonser.
Vi delar inte med oss av din e-post till andra. Du kommer att få nyhetsbrev tills du inte längre önskar det. Du har rätt att återkalla ditt samtycke när som helst genom att avregistrera din e-post eller kontakta oss på info@borsvarlden.com. Mer information om hur dina personuppgifter behandlas och vilka rättigheter du har finns i Dataskyddspolicyn, särskilt under “Vad du samtycker till”.
Prenumerationen är helt kostnadsfri och kan när som helst avslutas.
Fjärde AP-fonden har minskat innehavet i fastighetsbolaget NP3 till 4,76 miljoner aktier, från 4,80 miljoner aktier. Innehavet motsvarar 4,99 procent av aktiekapitalet och 4,46 procent av rösterna.
Finwire / Börsvärlden
15:06
Ägarbolag delar ut aktier i Eastnine till storägare
14:43
Affärsvärlden förnyar sitt köpråd för Eastnine
14:04
Tingsvalvets vice vd Magnus Fält ökar sitt aktieinnehav
14:03
JM avyttrar entreprenadverksamheten - omsätter cirka 500 miljoner årligen
12:23
Logistris storägare Henrik Viktorsson ökar sitt aktieinnehav
12:17
Logisteas ordförande Patrik Tillman köper aktier för 0,5 miljoner kronor
10:57
Fastpartners vd och huvudägare Sven-Olof Johansson köper aktier för drygt 22 miljoner kronor
09:35
Huvudägaren Per Taube köper aktier i Arlandastad för 1,1 miljoner kronor
Volvo Cars kritiska till slopade EU-krav - Afv
Freetrailer och Elgiganten förlänger samarbete
Oracles datacenter i Michigan i limbo efter strandade finansieringsförhandlingar - FT
Nya Yubico-chefen vill lyfta bolaget via kundfokus - Di
Addnode utser Jens Kollserud till ny divisionschef för Design Management
Nucor guidar för lägre vinst än väntat i Q4
Svenska vattenmagasinen sjönk under förra veckan
Vi delar inte med oss av din e-post till andra. Du kommer att få nyhetsbrev tills du inte längre önskar det. Du har rätt att återkalla ditt samtycke när som helst genom att avregistrera din e-post eller kontakta oss på info@borsvarlden.com. Mer information om hur dina personuppgifter behandlas och vilka rättigheter du har finns i Dataskyddspolicyn, särskilt under “Vad du samtycker till“.
LÄS MER
Oljepriser rusar efter Trumps Venezuela-blockad