Prenumerera på Börsvärldens nyhetsbrev!
Nyheter, eventinbjudningar och erbjudanden från samarbetspartners – direkt till din inkorg.
Jag samtycker till att skriva upp min e-postadress för att få regelbundna nyhetsbrev som också innehåller annonser.
Vi delar inte med oss av din e-post till andra. Du kommer att få nyhetsbrev tills du inte längre önskar det. Du har rätt att återkalla ditt samtycke när som helst genom att avregistrera din e-post eller kontakta oss på info@borsvarlden.com. Mer information om hur dina personuppgifter behandlas och vilka rättigheter du har finns i Dataskyddspolicyn, särskilt under “Vad du samtycker till”.
Prenumerationen är helt kostnadsfri och kan när som helst avslutas.
De första frivilliga försökspersonerna har doserats Aptahems kliniska fas 1-studie med kandidaten Apta-1. Det framgår av ett pressmeddelande.
Finwire / Börsvärlden
07:58
Vimians justerade resultat högre än väntat
07:50
Sleep Cycle minskar omsättning och rörelseresultat
07:49
Medicover ökar omsättning och rörelseresultat
07:48
Raysearch minskar omsättning och rörelseresultat - höjer marginalmål för 2028
07:35
Apotea ökar omsättning och rörelseresultat
07:24
Lincs styrelseledamot Johan Lannebo köper aktier för 1,7 miljoner kronor
07:19
Egetis Therapeutics ökar rörelseförlusten
07:12
Bico rapporterar tvåsiffrig organisk tillväxt
StrongPoint: EBITDA beat on stronger gross margin - ABG
Kambi ökar omsättning och vinst
Knowits resultat lägre än väntat - vd lämnar
Net Insight minskar omsättning men ökar rörelseresultat
MTG ökar omsättning och vinst
Mercedes-Benz Group minskade vinsten mindre än väntat
Vi delar inte med oss av din e-post till andra. Du kommer att få nyhetsbrev tills du inte längre önskar det. Du har rätt att återkalla ditt samtycke när som helst genom att avregistrera din e-post eller kontakta oss på info@borsvarlden.com. Mer information om hur dina personuppgifter behandlas och vilka rättigheter du har finns i Dataskyddspolicyn, särskilt under “Vad du samtycker till“.
LÄS MER
NXP Semiconductors som väntat, guidar för bättre Q2 än väntat - aktien upp tvåsiffrigt i efterhandeln
Norsk Hydros justerade resultatet klart högre än väntat
Norden Estates vill genomföra kvittningsemission på 1,3 miljoner
Idex tar in 80 miljoner norska kronor i riktad nyemission
Stillfront omsatte mer än väntat - justerat ebitdac något lägre än väntat