Prenumerera på Börsvärldens nyhetsbrev!
Nyheter, eventinbjudningar och erbjudanden från samarbetspartners – direkt till din inkorg.
Jag samtycker till att skriva upp min e-postadress för att få regelbundna nyhetsbrev som också innehåller annonser.
Vi delar inte med oss av din e-post till andra. Du kommer att få nyhetsbrev tills du inte längre önskar det. Du har rätt att återkalla ditt samtycke när som helst genom att avregistrera din e-post eller kontakta oss på info@borsvarlden.com. Mer information om hur dina personuppgifter behandlas och vilka rättigheter du har finns i Dataskyddspolicyn, särskilt under “Vad du samtycker till”.
Prenumerationen är helt kostnadsfri och kan när som helst avslutas.
Displaybolaget Motion Display har tagit emot en order i USA värd cirka 2,7 miljoner kronor, framgår det av ett pressmeddelande.
Finwire / Börsvärlden
11:16
HMS Networks får höjda rekommendationer och riktkurser efter rapporten
11:14
Komplett-ägda Netonnet utser ny vd
10:54
Electrolux väntas redovisa 1 190 miljoner i justerat rörelseresultat - Modular Finance
10:49
LVMH rasar på rapport, och drar ner med sig sektorkollegorna
10:38
Pareto sänker Essity till behåll - sänker prognoser efter svagare tillväxtutsikter
10:26
Kone förlänger AI-samarbete med AWS
10:15
Coop Östras vd lämnar
10:03
Revolut lanserar bankverksamhet i Mexiko
Uppgifter: Aktivistfonden Elliott överväger bud på Toyota Industries - Nikkei
Brett uppåt bland basmetaller
JM väntas redovisa 119 miljoner i rörelseresultat - Modular Finance
Hexagon väntas redovisa 411 miljoner euro i justerat rörelseresultat - Modular Finance
SKF väntas redovisa 2 591 miljoner i justerat rörelseresultat - Modular
Vi delar inte med oss av din e-post till andra. Du kommer att få nyhetsbrev tills du inte längre önskar det. Du har rätt att återkalla ditt samtycke när som helst genom att avregistrera din e-post eller kontakta oss på info@borsvarlden.com. Mer information om hur dina personuppgifter behandlas och vilka rättigheter du har finns i Dataskyddspolicyn, särskilt under “Vad du samtycker till“.
LÄS MER
Företagsförtroendet i Italien högre än väntat i januari
Stoxx 600-index svagt nedåt i dag
Analysuppdateringar för Atlas Copco - Nordea upprepar köp, Pareto och ABG sänker till behåll