Prenumerera på Börsvärldens nyhetsbrev!
Nyheter, eventinbjudningar och erbjudanden från samarbetspartners – direkt till din inkorg.
Jag samtycker till att skriva upp min e-postadress för att få regelbundna nyhetsbrev som också innehåller annonser.
Vi delar inte med oss av din e-post till andra. Du kommer att få nyhetsbrev tills du inte längre önskar det. Du har rätt att återkalla ditt samtycke när som helst genom att avregistrera din e-post eller kontakta oss på info@borsvarlden.com. Mer information om hur dina personuppgifter behandlas och vilka rättigheter du har finns i Dataskyddspolicyn, särskilt under “Vad du samtycker till”.
Prenumerationen är helt kostnadsfri och kan när som helst avslutas.
Telekombolaget Nokia ska modernisera indiska Vodafone Ideas optiska nätverk för att förbättra 4G-tjänster och ge stöd till 5G-utrullning.
Finwire / Börsvärlden
11:19
Verve Groups vd och storägare Remco Westermann ökar aktieinnehavet
10:54
Telekombolag faller brett i Europa – analytiker pekar på sektorrotation – EFN
10:50
Geoffrey Hinton: USA kan ha ett år på sig att reglera avancerad AI
10:48
Waymo lanserar självkörande taxitjänst i Singapore 2028
10:31
Storytel: SB1 upprepar köp efter prishöjningar i Polen
10:16
Mynt får klartecken för Filippinernas största börsnotering
09:44
Claude driver 26 procent av Anthropics AI-utveckling
09:37
Blentagruppen väljer Elvenite för nytt affärssystem
Bank od America höjer Equinor till köp
Redeye höjer värderingen av Oncopeptides efter positivt CHMP-besked
Begränsade prisrörelser bland basmetallerna
Stoxx 600-index svagt nedåt i dag
Europeiska hushållens inflationsförväntningar på ett års sikt steg till 3,0 procent i augusti
Vi delar inte med oss av din e-post till andra. Du kommer att få nyhetsbrev tills du inte längre önskar det. Du har rätt att återkalla ditt samtycke när som helst genom att avregistrera din e-post eller kontakta oss på info@borsvarlden.com. Mer information om hur dina personuppgifter behandlas och vilka rättigheter du har finns i Dataskyddspolicyn, särskilt under “Vad du samtycker till“.
LÄS MER
Uppgifter: Saudiarabien säljer 60 miljoner fat olja via Oman - Reuters